Karta stałego klienta

Korzyści z posiadania karty

Aby docenić wszystkich, robiących regularne zakupy w naszych sklepach przygotowaliśmy kartę stałego klienta. Karta upoważnia do uzyskania rabatu w wysokości 5% lub 10% (karta platynowa) na towary z naszej oferty (nie objęte promocją). Karta jest honorowana we wszystkich sklepach Prima Strada.

Jak otrzymać kartę ?

Warunki przyznawania kart stałego klienta

 

  1. Karta Stałego Klienta „Srebrna” 5% - przyznawana jest klientom, którzy zakupili jednorazowo w naszych salonach, a także sklepie internetowym towary o wartości nie mniejszej niż 300zł w sezonie „wiosna – lato” (od 01-03 do 31-07) i 500zł w sezonie jesień – zima (od 01-08 do 28-02).
  2. Jeżeli klient jednorazowo dokona zakupu towaru na niższą kwotę, ale w przeciągu 6 miesięcy od pierwszego zakupu dokona kolejnego przekraczając próg kwotowy 500zł, może otrzymać Kartę Stałego Klienta „Srebrną” upoważniającą do rabatu -5%. Po wcześniejszym okazaniu dowodów zakupu.
  3. Karta Stałego Klienta „Platynowa” 10% - przyznawana jest klientom, którzy w ciągu roku zakupili towary o wartości nie mniejszej niż 2000zł i są zarejestrowani w systemie lojalnościowym.
  4. Rabaty obowiązywać będą przy następnym zakupie, po spełnieniu powyższych założeń. Oraz po czytelnym wypełnieniu formularza personalnego Karty Stałego Klienta.
  5. Rabat z Karty Stałego klienta nie jest łączony z innymi upustami (promocje, wyprzedaże, przeceny itp.), za wyjątkiem dodatkowych akcji promocyjnych o których klienci zostaną poinformowani.

 

.