O firmie

Informacje o sklepie:

 

"...o butach wiemy wszystko..." można wymyślić wiele chwytliwych haseł, ale w zderzeniu z codziennością , to klient weryfikuje sklepy obuwnicze i wydaje im certyfikat zaufania. I my jesteśmy tak weryfikowani już od wielu lat pozytywnie,   -   czego dowodem jest ciągły rozwój sieci naszych sklepów.

  Zaczynaliśmy jako sklepy obuwnicze LA STRADA ,  bo tak nazywały się wcześniej nasze salony obuwia, które trwale zaczęły się wpisywać w krajobraz handlowy Rzeszowa i regionu, zaś od 2002 roku  pracujemy pod swoją zastrzeżoną marką PRIMA STRADA i dynamicznie rozwijamy sieć sklepów na południu i wschodzie Polski.

 

 Doświadczenie i wiedza, podparta wieloletnią praktyką, solidność w kontaktach z partnerami, pozwalają nam tworzyć kolekcje obuwia odpowiadające niemalże każdym gustom.

 

  Jesteśmy firmą rodzinną, może dzięki temu bardziej rozumiemy potrzeby klientów, którzy ceniąc swój czas, chcą zrobić zakupy w jednym miejscu: dla małego dziecka, dla dorastającej młodzieży, jak też dla kobiety i mężczyzny. Przy tym zaspokajamy potrzeby posiadania obuwia modnego i w doskonałej jakości  - w naszych kolekcjach można znaleźć aktualne wzory które są sprzedawane w tym samym sezonie w Mediolanie , Paryżu czy Londynie.

  Naszym najnowszy pomysłem który pozwoli nam na ekspansję na rynek ogólnopolski i wkrótce zagraniczny jest salon PREMIUM , tu klient znajdzie wyselekcjonowane obuwie z „wyższej półki” , dostępne  wyłącznie w sklepach linii PREMIUM.  

Nasza wieloletnia współpraca z największymi producentami europejskimi i polskimi pozwala nam tworzyć na każdy sezon mocno rozbudowaną ofertę unikatowego obuwia, w doskonałej jakości i umiarkowanych cenach.

Chcemy aby PRIMA STRADA kojarzyła się z określonymi najlepszymi markami, niespotykanymi powszechnie na miejscowym rynku, dajemy gwarancję niepowtarzalności wzorów, celowo importujemy dużo krótkich serii, posiadamy wyłączność na określone marki.

Zadowolenie klientów jest dla nas największą satysfakcją, dlatego też przykładamy wielką wagę do ich obsługi, chcemy aby każdy klient był miło i profesjonalnie obsłużony, dlatego też cały czas podnosimy kwalifikacje personelu i z uwagą zbieramy wszystkie informacje pozwalające nam podnosić poziom obsługi.

 

Sklep internetowy:

www.primastrada.pl

 

Krystyna , Zbigniew Sitek.